Барај
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GSS007793
Isbn: HWLG7754220-LEO
8.990 МКД
6.290 МКД
5.032 МКД
Заштеда: 3.958 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""