Барај
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GSS007788
Isbn: HWFG7746230-FLR
10.290 МКД
7.290 МКД
5.832 МКД
Заштеда: 4.458 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""