ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 77004416-99
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77073661-99
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77031003-03
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77004418-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77002916-99
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77002914-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77092903-43
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77084408-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77084408-70
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77084396-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77074409-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77064410-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77062905-CU
990 МКД
string(0) ""
string(0) ""