Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 37087743-78
Šifra proizvođača: 37087743
2.990 МКД
1.190 МКД
1.071 МКД
Заштеда: 1.919 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
1.190 МКД
1.071 МКД
Заштеда: 1.919 МКД
Извести ме за попуст
2
1