Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
MANGO

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 37037741-88
Šifra proizvođača: 37037741
1.290 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 77% Полиестер 23% Ева Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara
1.290 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
2
1