Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 37095948-PL
Šifra proizvođača: 37095948
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Метал Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47021256-53
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47021256-43
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47051253-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204193_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203067_TU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203010_TU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 202807_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203394_SV
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204936_PU
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203074_YL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203213_BK
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203147_NV
1.890 МКД