Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GSS014221
Isbn: HWWS7870730-STO
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Полиуретан 40% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204193_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203067_TU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203010_TU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 202807_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203394_SV
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204936_PU
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203074_YL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203213_BK
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203147_NV
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 202807_LM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203391_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203067_RD
1.590 МКД