Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: 22WAXA72-9019
5.290 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 71%Полиестер 17%волна 7%памук 4%вискоза 1%акрил


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203062_TU
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203173_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203316_RD
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 205475_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204309_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204193_OR
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204943_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197540_BK
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204943_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204193_SV
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204141_OR
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204095_EC
1.990 МКД