Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
HUGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 50478483-001
6.290 МКД
3.790 МКД
3.411 МКД
Заштеда: 2.879 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Рециклиран Полиестер
Trenutno nema komentara
6.290 МКД
3.790 МКД
3.411 МКД
Заштеда: 2.879 МКД
Извести ме за попуст
2
1