Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: 22WAXPA5-2000
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиуретан


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203062_TU
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203173_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203316_RD
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 205475_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204309_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204193_OR
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204943_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197540_BK
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204943_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204193_SV
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204141_OR
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 204095_EC
1.990 МКД