Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 197796_BK
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 30%Полиуретан, 70%Полиестер / Надворешност 1: 40%Полиуретан, 60%Кравја кожа / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA15-5000
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA18-9019
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA79-2000
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA30-2000
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA02-1021
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA12-8001
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA69-8001
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA72-9019
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXA77-2000
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXO04-6029
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXP18-8001
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXP31-2000
5.890 МКД