Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 196390_BN
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 100%Памук /Надворешност: 100%Памук / Лице: 35%Рафија, 5%Полиуретан, 60%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013678
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013666
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013665
9.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013664
9.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013663
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197539_NV
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197796_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197539_CA
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 198674_LM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197794_OR
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197796_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197799_BK
2.490 МКД