Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 196960_EC
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 15%Лен, 20%Памук, 65%Полиестер / Лице: 10%Полиуретан, 5%Железо, 85%Хартија

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013678
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013666
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013665
9.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013664
9.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS013663
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197539_NV
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197796_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197539_CA
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 198674_LM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197794_OR
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197796_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197799_BK
2.490 МКД