Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 196998_BN
1.890 МКД
945 МКД
945 МКД
Заштеда: 945 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 100%Памук / Лице: 20%Полиуретан, 80%Хартија

Trenutno nema komentara
1.890 МКД
945 МКД
945 МКД
Заштеда: 945 МКД
Извести ме за попуст
2
1