М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
М.ТОРБА
DIESEL

М.ТОРБА

Шифра на артикл: X05476P1705-8013
8.290 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""