Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 194654_BN
2.790 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 1.400 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

FGA SS22 SALE

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37064016-99
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37032879-99
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37002882-80
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL009908
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL009864
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL009863
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL009813
6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL009812
6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RPL009810
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXP44-4000
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXP55-9019
4.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 22WAXP59-2000
5.890 МКД