Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
SPRINGFIELD

ЧАНТА

Шифра на артикл: 0967793-27
Провери достапност
  • 1
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 82% Полиестер 18% Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 233154-208-59
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 233051-208-36
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 233120-208-59
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 232486-990-48
2.290 МКД