Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 27002511-14
Šifra proizvođača: 27002511
1.490 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 500 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиестер Рачка: 100% Метал

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37065909-70
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37056713-99
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37055942-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37055939-88
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37037110-99
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37026310-30
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37095948-PL
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37095944-09
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37095140-70
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37006314-09
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37006313-99
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37006312-99
3.990 МКД