Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
HUGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 50465782-040
11.990 МКД
7.910 МКД
7.910 МКД
Заштеда: 4.080 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиестер.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50476659-409
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50475669-001
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50470991-002
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ A2R6K-CL6
3.199 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ A2Q2Q-590
1.199 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 0963843-18
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 0963842-18
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 0963844-18
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50470850-001
6.860 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50455563-002
3.190 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50468122-001
7.910 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50455547-002
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД