Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 27010261-61
Šifra proizvođača: 27010261
2.490 МКД
1.250 МКД
1.250 МКД
Заштеда: 1.240 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197448_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 200250_EC
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 200332_PK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 200476_PK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 200252_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 194571_MD
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 200625_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 200624_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 200623_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 200260_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197452_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 197448_CA
1.890 МКД