ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
SPRINGFIELD

ЧАНТА

Шифра на артикл: 8526281-09
2.199 МКД
2.199 МКД
2.199 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 1
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 80% Полиуретан 20% Антилоп

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173942_BUM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 174389_KKM
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 174389_BKM
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173953_CAM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173942_BKM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173937_BKM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173942_CAM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173953_BKM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173942_TUM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173937_CAM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67064409-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67064409-02
990 МКД
string(0) ""
string(0) ""