Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
SPRINGFIELD

ЧАНТА

Шифра на артикл: 0962563-94
Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 60% ПАМУК 40% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50470780-002
10.990 МКД