Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 17020146-37
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 193746_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 194568_GN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 193747_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 193451_PK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 194568_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 193728_BL
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 193730_BL
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 194178_TU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 193591_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 193747_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 193894_EC
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 193789_BK
1.890 МКД