Барај
ЧАНТА
SUPER DRY

ЧАНТА

Шифра на артикл: W9110258A-02A
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 100% Leather

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10118-0GY
11.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10099-DW5
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10223-DW5
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10102-BDS
10.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AW0AW10116-0GY
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS010828
9.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS010826
8.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS010825
9.790 МКД