Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
TOMMY HILFIGER

ЧАНТА

Шифра на артикл: AW0AW09887-TOU
5.790 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS009880
8.590 МКД