МАШКА ЧАНТА
LEVIS

МАШКА ЧАНТА

Шифра на артикл: 230905-8-17
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
  • NSZ
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд LEVIS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 57055943-35
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 57084379-78
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171270_TUL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171275_MDM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171168_ECL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171325_BKM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171323_BKM
2.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""