Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
DESIGUAL

Ж.ТОРБА

Шифра на артикл: 19WAXP04-5074
4.890 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 100%Полиуретан


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173957_PKM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173957_GNM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173957_BKM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173618_CAM
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173618_BKM
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173125_ECL
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 173125_CAL
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 174871_BKM
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS006798
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS006796
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67040616-99
1.490 МКД
string(0) ""
string(0) ""