Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
Ж.ТОРБА
DESIGUAL

Ж.ТОРБА

Шифра на артикл: 19WAXP63-2000
4.890 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
  • NSZ
    0
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 100%Полиуретан


Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 172288_MDL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 172373_BKL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171831_PKL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171985_MDM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171984_BKM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171985_GYM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 171940_BUM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 172288_BKL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 172288_WIL
1.890 МКД
string(0) ""
string(0) ""