Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
PARFOIS

ЧАДОР

Шифра на артикл: 199189_BK
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Рачка: 100%Полипропилен / Лице: 100%Полиестер / Дршка: 40%Стакло, 60%Челик

Trenutno nema komentara