Барај
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
GUESS

БУНДА

Шифра на артикл: GSS010871
Isbn: 1BGL209667Z-G1W0
20.290 МКД
20.290 МКД
20.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БУНДА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 76% Акрил 24% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara