Барај
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
PARFOIS

БРОШ

Шифра на артикл: 186527_GD
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БРОШ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 5%Месинг, 95%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи