Барај
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
PARFOIS

БРОШ

Шифра на артикл: 182335_GD
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БРОШ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 50%Бакар, 50%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи