Барај
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
PARFOIS

БРОШ

Шифра на артикл: 181991_DM
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БРОШ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 10%Стакло, 90%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи