Барај
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
БРОШ
PARFOIS

БРОШ

Шифра на артикл: 178984_SV
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БРОШ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи