Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
KIKO MILANO

БРОНЗЕР

Шифра на артикл: KM0010500400244
Šifra proizvođača: KM00105004
770 МКД
462 МКД
462 МКД
Заштеда: 308 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БРОНЗЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 02 Almond
Trenutno nema komentara
770 МКД
462 МКД
462 МКД
Заштеда: 308 МКД
Извести ме за попуст
2
1