Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
БРОНЗЕР
KIKO MILANO

БРОНЗЕР

Шифра на артикл: KM0010500400144
Šifra proizvođača: KM00105004
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БРОНЗЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КОРАЛНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 01 Natural Tan
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KC000000471002B
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KC000000471001B
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400644
690 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400544
690 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400444
690 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400344
690 МКД
Sačuvano u omiljne
БРОНЗЕР KM0010500400244
690 МКД