Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
TOMMY HILFIGER

БОКСЕРКИ

Шифра на артикл: UM0UM02604-DW5
2.190 МКД
1.533 МКД
1.380 МКД
Заштеда: 810 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50%Модал 40%памук 10%еластин


Trenutno nema komentara
2.190 МКД
1.533 МКД
1.380 МКД
Заштеда: 810 МКД
Извести ме за попуст
2
1