Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БОКСЕРКИ
CALVIN KLEIN

БОКСЕРКИ

Шифра на артикл: 000NB3299A-UB1
2.590 МКД
1.673 МКД
1.673 МКД
Заштеда: 917 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90%Памук 10%еластин

Trenutno nema komentara
2.590 МКД
1.673 МКД
1.673 МКД
Заштеда: 917 МКД
Извести ме за попуст
2
1