Барај
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
GUESS

БОКСЕРКИ

Шифра на артикл: GSS013816
Isbn: U2RF00JR07F-G585
990 МКД
990 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 5% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ GSS013992
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
1.813 МКД
Заштеда -30%
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL