Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
HUGO

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: 50469766-002
2.990 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 1.379 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 5% Еластин..
Trenutno nema komentara
2.990 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 1.379 МКД
Извести ме за попуст
2
1