Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
DAN JOHN

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: DJ000391
Isbn: CONQI02-2202-JIANAVY
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 95%Памук / 5% Еластин.
Trenutno nema komentara
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1