Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
SPRINGFIELD

БОКСЕРКИ 2П

Шифра на артикл: 1254041-42
1.290 МКД
645 МКД
645 МКД
Заштеда: 645 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 2П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
1.290 МКД
645 МКД
645 МКД
Заштеда: 645 МКД
Извести ме за попуст
2
1