Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БОДИ
GUESS

БОДИ

Шифра на артикл: GSS014073
Isbn: W2BP52KATV0-P7DK
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Полиетер 5% Еластин

Trenutno nema komentara