Барај
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
GUESS

БОДИ

Шифра на артикл: GSS014055
Isbn: W2BH61WEFC2-G78I
6.190 МКД
6.190 МКД
4.333 МКД
Заштеда: 1.857 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96% Полиестер 4% Еластан

Trenutno nema komentara