Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
DIESEL

БОДИ

Шифра на артикл: A039940HEAY-900
3.890 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 79%Полиуретан 21%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи