Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
GUESS

БОДИ

Шифра на артикл: GSS012948
Isbn: W2GH47WD8G2-P82X
6.190 МКД
4.350 МКД
4.350 МКД
Заштеда: 1.840 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ 87054055-43
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L