Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
MANGO

БОДИ

Шифра на артикл: 27064037-01
Šifra proizvođača: 27064037
990 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 200 МКД
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 96% Памук 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ GSS010440
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L