Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
WOMEN'SECRET

БОДИ

Шифра на артикл: 4653847-73
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 37% Полиамид 32% Памук 24% Вискоза 7% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ GSS013475
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ GSS007463
2.007 МКД
Заштеда -70%
6.690 МКД
Големина
38
40
42
44