Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS007962
Isbn: W0YH65W3TO2-RYJ
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 21SWBW32-4035
4.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0079774-25
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765378-28
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765270-26
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL