Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БЛУЗА
SUPER DRY

БЛУЗА

Шифра на артикл: M6110516A-9SH
4.990 МКД
1.996 МКД
1.996 МКД
Заштеда: 2.994 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Мерино Волна

Trenutno nema komentara
4.990 МКД
1.996 МКД
1.996 МКД
Заштеда: 2.994 МКД
Извести ме за попуст
2
1